Realizácie/interiér, Všetko

Fialový obklad v kuchyni, prečo nie?

Keramické obklady

Kľúčom k originalite je odvaha. Aj preto sme sa rozhodli vytvoriť kuchyňu, ktorej stena nad pracovnou doskou kombinuje obklady so štyrmi rôznymi motívmi a tromi jednofarebnými druhmi obkladačiek. Aj takto si predstavujeme kuchyňu, ktorá vám dodá nielen chuť do jedla, ale aj do života.

Po vidiecky

Vizualizácia kuchyne v bielo-fialových odtieňoch predstavuje typický vidiecky štýl. Aby sme dosiahli jej jedineční vzhľad, nemuseli sme siahať po výrazných farbách. Vytvorili sme však mierny kontrast. Drevené skrinky v bielej farbe dopĺňajú rovnako rustikálne ručne vyrábané farebné obkladačky, ktoré majú svoju typickú patinu a práve vďaka nej sú dokonalé.

Ocenia ich najmä ľudia s láskou k handmade produktom. Vzruch a život vnášajú do priestoru práve ony. Robia to farbami a na prvý pohľad neskombinovateľnými vzormi. Na stene nad pracovnou doskou sme skombinovali jednofarebné Lila v jemnej fialkovej farbe, sivé Gris Deslavado a jednoduché biele obkladačky Blanco Mexicano. Na stene však najviac vynikajú modro-biele Golondrino s motívom vtáčika a tyrkysovo-modré Aguanieve. Farebný kontrast vytvárajú vzorovo bohatšie obkladačky Oly  s fialovými kvetinami a tmavšie Pavoreal Lila.

Keramické obklady

Kombinácia materiálov

Princípom vidieckeho štýlu je jednoduchosť. Aj preto je praktickými obkladačkami zdobená len stena nad kuchynskou linkou. Aby vynikla, môže byť zvýraznená LED osvetlením, ktoré zároveň plní praktickú funkciu. Priestor dopĺňa jednoduchá svetlá, drevená podlaha. Zvyšok interiéru už viac nepotrebuje. Rustikálnosť dreva dokonale splýva so zasneným keramickým dekorom v jemných fialových odtieňoch. Farebná škála je tak poskladaná z troch dominantných odtieňov – bielej, šedej a fialovej. Takýto interiér je prívetivý ku vkusu každého klienta. Dosahuje originalitu bez náznaku gýču.

Keramické obklady

Okótovaný priestor pre výpočet cenovej kalkulácie a predstavu o rozmere priestoru.

Keramické obklady

Cenová kalkulácia

Položka – Obklady 10,5 x 10,5 cm        Množstvo
                     Cena
Jednofarebný obkladLila    41 ks                      59,04 €
Jednofarebný obkladGris deslavado    36 ks                       51,84 €
Jednofarebný obklad Blanco Puro   91 ks                       87,48 €
Dekorovaný obklad Golondrino   20 ks                       36,00 €
Dekorovaný obklad Aguanieve   26 ks                       46,80 €
Dekorovaný obkladOly   21 ks                        37,80 €
Dekorovaný obklad Pavoreal Lila   20 ks                       36,00 €
Celková suma                       354,96 €

Vizualizácia: Jana Salusová

Text: La Lagartija


Máte záujem o podobnú vizualizáciu?

E-mail: info@lagartija.sk

Telefón: 0910 791 961

Facebook: fb.com/lagartija.sk/ ,

Instagram: is.com/lagartija_sk