Lila, jednofarebný obklad

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Jednofarebné interiérové obklady Lila sú ručne glazované, jemnej fialovej farby. Výborne sa hodí do kontrastných kombinácií so zelenou alebo tyrkysovou.


Predáva sa v rozmeroch 10,5 x 10,5 cm. 1m² = 90ks obkladov.

Popis produktu

Jednofarebné interiérové obklady Lila majú prekrásnu jemne fialovú farbu práve rozkvitnutého orgovánu. Fialová farba vzniká zmiešaním červenej a modrej. Vlastne je harmóniou protikladov, vďaka čomu prináša do mozaiky jemnosť a ľahkosť.

Svetlo fialové obklady Lila sa dobre kombinujú s dekormi "Pavoreal Lila" a "Oly". Výborne sa hodia do kontrastných kombinácií so zelenou "Verde Brillante" alebo "Azul Turquesa Brochs". Naopak šedú "Gris Deslavado" príjemne rozveselia.

Na tomto jemnom type obkladov krásne vynikne ich „nerovnakosť“. Vďaka ručnej výrobe je každý kus jedinečný. Každý má vlastné jedinečné odlišnosti vo farebnej pigmentácii či tvare. Tie nie sú pri zbežnom pohľade vidieť, no pri skladaní väčšej plochy krásne vyniknú a vytvoria neopakovateľné umelecké dielo s neklamnými znakmi ručnej práce. Pri kúpe jedného alebo viac metrov štvorcových zľava 20%.

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 938
Farba fialová
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie