Gris Deslavado, jednofarebný obklad

1,44 €

Dostupnosť: Skladom

Jednofarebné obklady do kúpeľne Gris Deslavado v trendy šedej farbe Vás oslovia netradičným vzhľadom, ktorý nezaprie ručnú výrobu. K dispozícii v rozmeroch 10,5 x 10,5cm. 1m² = 90ks obkladov.

Popis produktu

jednofarebné obklady do kúpeľne Gris Deslavado alebo „zmytá šedá“ majú naozaj výstižný názov. Ich zmytý efekt sa vytvára ručným nanášaním farebnej glazúry na biely podklad. Vďaka tomu vzniká typický “fľakatý” vzhľad.

Šedá farba má dve špecifické vlastnosti – jednak potláča vizuálne pôsobenie tvarov, a jednak zvýrazňuje vlastnosti ostatných farieb. Preto je výbornou voľbou, ak potrebujete stlmiť nevhodnú členitosť priestoru, alebo naopak - nechať vyniknúť farebnosť, napríklad ručne maľovaného umývadla. Samotná farba je pomerne tmavá, preto zvážte na akej veľkej ploche interiérové obklady použijete. Ak nechcete priestor výslovne stmaviť, alebo spraviť dramatickým, je vhodnejšie využiť Gris Deslavado ako doplnkovú farbu. Špecifikom pre ručne vyrábané kúpeľňové obklady je ich „nerovnakosť“ _ každý kus je originál s vlastným „dokonale nedokonalým“ tvarom, či farebnosťou. Vďaka tomu pôsobí aj jednofarebná plocha z obkladov plasticky.

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 685
Farba šedá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie