Inšpirácie, Všetko

Originálny interiér vďaka keramike: Šesť spôsobov ako na to

Keramické obklady

Ak príliš dlho obývate jeden priestor, po čase vám začne pripadať obyčajný. Možno ste svoje bývanie pred pár rokmi osviežili rekonštrukciou, no ocitli ste sa v období, keď sa vám opäť žiada zmena. Nie je však nutné plánovať veľké zásahy.

Stavte viac na zmysel pre detail a schopnosť predstaviť prostredníctvom priestoru, v ktorom sa často nachádzate, svoju osobnosť. Môže ísť o byt, dom alebo aj o vaše pracovisko.

Keramické obklady

To, kto ste, môžete vyjadriť aj drobnými akcentmi 

Dodajte interiéru vrstvy a štruktúru, nový „kabát“, ktorý ho zmení takmer na nepoznanie, no stále bude jasné, kto je jeho obyvateľom. Univerzálnym riešením pre rôzne tipy interiérov je keramika. Má niekoľko výhod, medzi ktorými sú jednoduchá údržba, montáž, variabilita, jedinečnosť a univerzálnosť.

Keramické obkladačky a dlažba pristanú pracovni, kuchyni, kancelárii aj reštaurácii. Ak hľadáte originalitu, voľte ručne vyrábanú keramiku. U nás nájdete produkty z keramiky, ktoré sú vyrábané ručne a pre každý kúsok je typický iný motív, ktorý ozvláštni interiér. Ide o dizajnové prvky, ktoré vytvoria v miestnosti dojem novoty a sú kombinované na mieru svojmu zákazníkovi. A čo je dôležité – odstraňujú nudu a fádnosť. Nie ste si istí, kam by sa vám ručne vyrábané obkladačky či doplnky hodili a ako by sa vo vašom interiéri ujali? Ponúkame vám hneď šesť možností. Nechajte sa inšpirovať.

Pokračovanie článku na stránke Môj dom.