TVORBA KÚPEĽNÍ


Kúpeľňa je očistným miestom nielen pre telo, ale aj pre dušu. Nie je to však len obľúbená vôňa sprchového gélu, ktorá prispieva k navodeniu pocitu pohody, ale aj vzhľad kúpeľne. Je to priestor, ktorý patrí len vám, preto by mal odrážať vašu osobnosť.

Vďaka farebným aj jednoduchým obkladačkám vytvárame v La Lagartija mozaiku osobnosti človeka, preto je každý návrh jedinečný. Či už túžite po kúpeľni, ktorá vyžaruje teplo a žiarivú slnečnú energiu, eleganciu, minimalizmus, predstavuje vidiecky štýl alebo dýcha Stredomorím, s La Lagartija sa dopracujete k viac ako uspokojivému výsledku.
Vďaka pôvodu obkladov a dlažby, ktoré sú vyrábané ručne, získava priestor vyššiu hodnotu a je „ušitý“ na mieru pre klienta. Stačí si len vybrať, ktorý z motívov a kombinácii vás najviac vystihuje.

VIZUALIZÁCIE

Tu môžte vidieť vizualizácie kúpeňí vychádzajúce z kreatívnych návrhov Lagartija.

1.

Návšteva predajne

V kamennom obchode na Záhradníckej ulici v Bratislave nájdete kompletnú ponuku obkladov a dlažby. Náš personál vám pomôže vybrať kombináciu do kúpeľne podľa vlastných predstáv a tak, aby ste sa s ňou naplno stotožnili.

Do úvahy berieme charakter priestoru, jeho veľkosť a svetelnosť ako aj klientovu konkrétnu predstavu. Spoločne tak vyskladáme jednotlivé kombinácie. Odporúčame priniesť nákresy či rozmery priestoru, prípadne fotografie, ktoré uľahčia celý proces vytvárania finálnej skladby.

2.

Vizualizácia

Nechajte si čas na premyslenie a prineste fotografie priestorov či ďalších komponentov, ktoré vo svojej novej kúpeľni plánujete využiť. Ešte raz si na predajni vytvoríme finálnu skladbu a overíme správnosť výberu motívov, farieb aj rozmerov.

Táto návšteva predstavuje prvú vizualizáciu „naživo“. Následne pripravíme vizualizáciu aj na počítači. Zákazník ju odobrí alebo upraví. Má nárok na tri zmeny v jednej vizualizácii. Cena vizualizácie je 100 €. Od určitého objemu nákupu je zahrnutá v cene celého projektu.

3.

Prebratie tovaru

Po doladení detailov dostane zákazník vizualizácie. Následne pripravíme tovar na doručenie. Ak niektoré z produktov nemáme momentálne k dispozícii, vieme ich zabezpečiť do dvoch týždňov. K tovaru prikladáme aj odporúčanie k montáži.

V prípade potreby sme po ruke, aby sme dopomohli k úspešnému výsledku. Na všetky vaše otázky radi odpovieme. Poskytujeme poradenstvo aj pri inštalácii, no realizáciu si rieši zákazník po vlastnej osi. Platbu za tovar je možné realizovať kartou alebo v hotovosti.

REALIZÁCIE

Tu môžte vidieť hotové realizácie kúpeňí vychádzajúce z kreatívnych návrhov Lagartija.

AKO VYZERAJÚ KÚPEĽNE V PODANÍ LAGARTIJA?

Katalógové kúpeľne


Nižšie nájdete príklady našich zrealizovaných projektov, ktoré sme pre vás dali do prehľadného porovnania.

Základná

KÚPEĽŇOVÁ SKLADBA LAGARTIJA

450 €

skladba na predajni
3 m2
obklady
180 ks
jednofarebný
90 ks
dekorovaný
umývadlo
nie je v cene

Malá

KÚPEĽŇA LAGARTIJA

1450 €

vizualizácia v cene
8 m2
obklady
650 ks
jednofarebný
100 ks
dekorovaný
1 ks
oválne umývadlo
zapustené

Stredná

KÚPEĽŇA LAGARTIJA

3000 €

vizualizácia v cene
17 m2
obklady
1200 ks
jednofarebný
300 ks
dekorovaný
1 ks
umývadlo
na dosku

Veľká

KÚPEĽŇA LAGARTIJA

5500 €

vizualizácia v cene
26 m2
obklady
1900 ks
jednofarebný
460 ks
dekorovaný
2 ks
oválne umývadlá
zapustené s dlaždicami

Kedy ?

Pondelok :  9:30 do 16:30.
Utorok :  9:30 do 16:30.
Streda :  9:30 do 19:30
Štvrtok :  9:30 do 16:30.

Otvoríme však pre Vás aj iný predom dohodonutý čas.

Kde nás nájdete?

Nájdete nás na Záhradníckej 63, na T-čkovej križovatke so Svätoplukovou. Showroom sídli cca 10 m od zástavky trolejbusu 205,207 v smere od Miletičovej. Orientačným bodom môže byť aj ŠNOP – špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku hneď oproti nám cez cestu.

Parkovanie

Parkovať môžete pred predajňou v smere od Miletičovej alebo zozadu prevádzky od Jelačičovej. Ak parkujete od Jelačičovej, treba dopredu telefonicky
kontaktovať na
0910791961.