TVORBA KUCHÝŇ


Čo tak život v kuchyni trochu okoreniť? Ak túžite po originalite tohto priestoru, vdýchnete mu nový život pestrofarebnou mexickou ručne vyrábanou keramikou vo forme obkladov či doplnkov.

Vytvoriť úplne nový vzhľad kuchyne dokážete aj pomocou drobných akcentov a zmena pritom nie je ani finančne náročná. No výsledok je maximálne efektný. Páči sa vám určitá farba, preferujete abstraktné vzory alebo kreslené motívy, túžite po vidieckom štýle, jednoduchosti alebo niečom divokejšom? Dokážeme vyskladať kuchyňu, ktorá ulahodí vkusu každého zákazníka a vytvoríme tak šperk v domácnosti na mieste, kde by to iní nečakali.

VIZUALIZÁCIE

Tu môžte vidieť vizualizácie kúchýň vychádzajúce z kreatívnych návrhov Lagartija.

1.

Návšteva predajne

Ak už máte predstavu o tom, ako bude vyzerať vaša kuchynská linka či zariadenie kuchyne, príďte na našu predajňu. Odporúčame vám priniesť si so sebou aj požadované rozmery linky a zásteny. Vítané sú aj fotografie.

Hra s farbami a motívmi je súčasťou skladania želanej kombinácie dlažieb či obkladov. Ak už máte svoje obklady do kuchyne vybraté, spoločne ich vyskladáme a prípadne upravíme. Ak nie, pomôžeme vám vybrať podľa vkusu a technických aj finančných možností.

2.

Vizualizácia

Nechajte si uležať v hlave návrhy dekorov. Po úvodnom stretnutí príďte znova a všetky prípadné zmeny spoločne zapracujeme a dotvoríme finálny dekor. Táto návšteva predstavuje prvú vizualizáciu „naživo“.

Tvorba dekoru do kuchyne netrvá dlho a často ide o menšiu skladbu. Hotovú kombináciu preto môžete hneď po prebratí použiť v kuchyni. Ak však pre lepšiu predstavu, potrebujete vizualizáciu kuchyne s obkladmi na počítači, vytvoríme vám ju. Cena vizualizácie je 100 €.

3.

Prebratie tovaru

Po objednaní vám dekor starostlivo pripravíme a zabalíme. K tovaru prikladáme aj odporúčanie k montáži a ak to bude potrebné, sme po ruke, aby sme poradili a dopomohli k úspešnému výsledku.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať. Všetky dekory máme na sklade, preto vám ich vieme pripraviť takmer okamžite. Ak niektorý chýba, dodanie trvá maximálne dva týždne. Pri prebratí je možná platba v hotovosti alebo kartou.

REALIZÁCIE

Tu môžte vidieť hotové realizácie kuchýň vychádzajúce z kreatívnych návrhov Lagartija.

AKO VYZERAJÚ KUCHYNE V PODANÍ LAGARTIJA?

Katalógové kuchyne


Nižšie nájdete príklady našich zrealizovaných projektov, ktoré sme pre vás dali do prehľadného porovnania.

Základná

KUCHYNSKÁ SKLADBA LAGARTIJA

200 €

skladba na predajni
vizualizácia
1,4 m2
obklady
70 ks
jednofarebný
55 ks
dekorovaný

Malá

KUCHYŇA LAGARTIJA

450 €

skladba na predajni
vizualizácia
3 m2
obklady
100 ks
jednofarebný
170 ks
dekorovaný

Stredná

KUCHYŇA LAGARTIJA

700 €

skladba na predajni
vizualizácia
4,7 m2
obklady
150 ks
jednofarebný
269 ks
dekorovaný

Veľká

KUCHYŇA LAGARTIJA

1200 €

skladba na predajni
vizualizácia
8,2 m2
obklady
350 ks
jednofarebný
388 ks
dekorovaný

Kedy ?

Pondelok :  9:30 do 16:30.
Utorok :  9:30 do 16:30.
Streda :  9:30 do 19:30
Štvrtok :  9:30 do 16:30.

Otvoríme však pre Vás aj iný predom dohodonutý čas.

Kde nás nájdete?

Nájdete nás na Záhradníckej 63, na T-čkovej križovatke so Svätoplukovou. Showroom sídli cca 10 m od zástavky trolejbusu 205,207 v smere od Miletičovej. Orientačným bodom môže byť aj ŠNOP – špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku hneď oproti nám cez cestu.

Parkovanie

Parkovať môžete pred predajňou v smere od Miletičovej alebo zozadu prevádzky od Jelačičovej. Ak parkujete od Jelačičovej, treba dopredu telefonicky
kontaktovať na
0910791961.