Naša predajňa


Túžite mať jedinečnú, pestrú a originálnu kuchynskú linku alebo obklad do kúpeľne? Navštívte nás osobne!

OSOBNÁ KONZULTÁCIA
&
VYSKLADANIE SI OBKLADU PODĽA VAŠICH PREDSTÁV
ZDARMA

Zavolajte nám na telefónne číslo
0910 791 961 a dohodneme si presný
dátum aj čas, ktorý budeme
potrebovať na tvorbu skladby.

Kreatívne interiérové štúdio

Máte svoju predstavu, ale neviete ju zrealizovať? Ochotne vám pomôžeme a ukážeme rôzne spôsoby, ako jednotlivé kúsky kombinovať a prispôsobiť ich vášmu interiéru. U nás môžete otestovať a zrealizovať svoj nápad na kreatívny a živý interiér.

Naša Hanka je tu pre vás a rada vám poradí

Radi a ochotne vám pomôžeme vo všetkých technických či dizajnových záležitostiach. Pri osobnom stretnutí vám vieme vysvetliť nie len to, ako jednotlivé doplnky správne kombinovať, ale aj ako sa o nich starať, aby po rokoch neustále plnili svoju funkciu a boli žiarivé a krásne.

Vymyslíme to spoločne

Nie ste si istý štýlom a správnymi kombináciami? Pri výbere obkladov a doplnkov, vám ponúkame osobnú konzultáciu zdarma. Spoločne tak vyskladáme vašu kuchyňu alebo kúpeľňu snov.

Ohmatajte si produkty naživo azažite atmosféru malého Mexika!

Navštívte náš kamenný obchod na Záhradníckej 63 v Bratislave. Farby a dekory totiž vyzerajú na živo ešte krajšie a osobný dojem z konkrétneho kúsku vám nemôže nič nahradiť. Radi vás u nás uvidíme.

Kedy ?

Utorok :  9:30 do 18:00.
Streda :  9:30 do 18:00

Sme tu však pre Vás aj mimo otváracie hodiny! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom na info@lagartija.sk alebo telefonicky na 0910791961.

Kde nás nájdete?

Nájdete nás na Záhradníckej 63, na T-čkovej križovatke so Svätoplukovou. Showroom sídli cca 10 m od zástavky trolejbusu 205,207 v smere od Miletičovej. Orientačným bodom môže byť aj ŠNOP – špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku hneď oproti nám cez cestu.

Parkovanie

Parkovať môžete pred predajňou v smere od Miletičovej alebo zozadu prevádzky od Jelačičovej. Ak parkujete od Jelačičovej, treba dopredu telefonicky kontaktovať na
0910791961.