Jednofarebný obklad Rosa

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Jednofarebné obklady Rosa vnesú do vašej kuchyne jemnosť. Ručne vyrobený a ručne glazovaný jednofarebný obklad. Rozmery 10,5 x 10,5 cm. 1m² = 90ks obkladov.

Popis produktu

Ručne maľované jednofarebné obklady Rosa do kuchyne v krásnej jemnej staroružovej farbe. Tá je vnímaná ako farba pokoja a pohody. Vyvoláva pocit príjemného tepla a miestnosť zútulňuje. Preto sa hodí aj do stiesnených priestorov, ktoré vďaka nej pôsobia príjemnejšie. Môžete ich použiť aj ako keramické obklady do kúpeľne, samostatne, alebo v kombinácií s ďalšími dekormi. Ich spájaním sa dajú vytvoriť romanticky ladené interiéry aj avantgardnejšie kombinácie. Pekne vynikne napríklad so zelenou, či šedou farbou. Pri použití v mozaike pôsobí stmeľujúco a zjemňujúco.


Typickým znakom pre naše
interiérové obklady je ich „nerovnakosť“. Vďaka ručnej výrobe má každý kus obkladu jedinečné detaily – svoje vlastné miesta s odlišným lomom svetla, farbou či prehnutím. Práve tie tvoria nádhernú patinu ručnej výroby, akú pri strojovo vyrábaných obkladoch nikdy nemôžete získať. Pri bežnom pohľade sú tieto rozdiely takmer neviditeľné. 

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 1488
Farba ružová
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie