Jednofarebný obklad Azul Brillante

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Tmavo modré jednofarebné obklady Azul brillante sú vhodné do kúpeľne aj kuchyne. Výborne sa hodia aj do miestnosti ladenej v ľudovom či vidieckom štýle. Rozmery 10,5 x 10,5 cm. 1m² = 90ks obkladov.

Popis produktu

Interiérové obklady Azul brillante sú žiarivo modrej farby, čo je jedna z najtypickejších mexických farieb. Známa je tiež v slovenskej kultúre - vo forme modrotlače. Na veľkých plochách môže pôsobiť studeno, no tento dojem krásne vyváži jej prepojenie s teplými farbami ako je žltá či kontrastná červená. V spojení s bielou priestor presvetlí a odľahčí.

jednofarebný obklad Azul Brillante sa tiež výborne hodí k ďalším ručne maľovaným obkladom s tzv. modranským dekorom ako sú Jardin Azul, Damasco alebo Golondrino. Hĺbka farby tohto jednofarebného modrého obkladu sa dosahuje tak, že sa podklad pokryje najprv bielou glazúrou a cez ňu sa matódou namáčania aplikuje tmavo modrá glazúra.


Špecifikom pre ručne vyrábané
keramické obklady je ich „nerovnakosť“ - každý kus je originál s vlastným „dokonale nedokonalým“ tvarom, či farebnosťou. Vďaka tomu pôsobí aj veľká plocha obložená v jednej farbe mimoriadne plasticky.

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 2047
Farba modrá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie