Jednofarebný obklad Amarillo

1,44 €

Dostupnosť: Vypredané


Jednofarebný obklad Amarillo je sýtej teplej žltej farby. Vhodný pre zútulnenie a presvetlenie tmavých miestností. Vhodný do všetkých kombinácií s dekormi aj farbami.


Dostupný v rozmeroch 10,5 x 10,5 cm. 1m² = 90ks obkladov. Cena je ze 1 kus zo štyroch na fotke.


Obklad nie je mrazuvzdorný. 


Popis produktu

Ručne vyrobený a glazovaný jednofarebný obklad Amarillo - “Mexická žltá” - je sýtej teplej farby, ktorá prežiari celý interiér. Aj v upršaných dňoch zaleje miestnosť slnkom. Je vhodný aj na relatívne veľké plochy. Žltá farba obkladu pôsobí optimisticky, pretože priestor v ktorom je umiestnená presvetľuje a zväčšuje. Tieto vlastnosti sa dajú výborne využiť v miestnostiach s menším množstvom svetla, či v izbách, ktoré chcete zútulniť.

Vhodná do kombinácií s takmer všetkými dekormi a farbami. Žltý obklad je spolu s bielou najčastejšie používaným prvkom v našich skladbách a dekoroch.

Typickým znakom keramických obkladov je ich „nerovnakosť“. Vďaka ručnej výrobe má každý kus obkladu jedinečné detaily – svoje vlastné miesta s odlišným lomom svetla, farbou či prehnutím. Práve tie tvoria nádhernú patinu ručnej výroby, akú pri strojovo vyrábaných obkladoch nikdy nemôžete získať. Pri bežnom pohľade sú tieto rozdiely takmer neviditeľné. No ak sa pozriete na väčšiu plochu, uvedomíte si práve vďaka tým malým nedokonalostiam sa obložená stena mení na skutočne plastické umelecké dielo.

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 2112
Farba žltá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie