Florentina, zápustné veľké oválne umývadlo

555,00 €

Dostupnosť: Skladom

Zápustné veľké umývadlo FLORENTINA jemne zdobené elegantnými florálnymi motívmi vnesie do vašej kúpeľne jemnosť a eleganciu. Oválny tvar je doplnený dlaždicami bez otvorov.


Rozmer umývadla s dlaždicami je 64 x 56 cm, samotné umývadlo má rozmer 53 x 43 cm.


Keramika nie je mrazuvzdorná.

Popis produktu

Umývadlo môže byť šperkom v kúpeľni, kedy ho necháte vyniknúť medzi bielymi obkladmi ako solitér alebo ho môžte zladiť s inými jednofarebnými, či dekorovanýmmi obkladmi v rôznych kombináciách. Ak túžite po originálnej "vintage" kúpeľni, ktorá bude dýchať dotykom histórie, tak tento kúsok je ideálnym doplnkom. Vďaka svojim florálnym vzorom bude umývadlo vyzerať ako naozajstný kúsok so svojim vlastným príbehom. Ten vlastne v sebe aj má, vďaka tradičnej ručnej výrobe a ručnej maľbe.

Všetky produkty v tomto dekore nájdete tu.

Umývadlo je vyrobené zo zmesového materiálu porcelánu a keramiky. Znesie bežnú kúpeľňovú záťaž. Možno ich vsadiť do drevenej alebo postavenej dosky, pultu či kúpeľňovej skrinky, pričom batéria môže byť podomietková alebo stojanová. Umývadlo je vybavené prepadom.

Rozmer umývadla aj s dlaždicami je 64 x 56 cm, samotné umývadlo má rozmer 53 x 43 cm. Viac o jednotlivých rozmeroch sa dočítate tu.

K UMÝVADLU PONÚKAME AJ DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU

Doporučenie k montáži obkladov a umývadiel.

Dodatočné informácie

Váha 0.01 kg
Dekor vyřezávání Prázdne
Šířka postele Prázdne

Hodnotenia & Recenzie

Pridajte recenziu ako prvý!

Tagy

Pridajte Váš tag

Použite medzery na oddelenie tagov. Použite apostrof (') pre frázy.