Daisy May, hranaté zápustné umývadlo

407,00 €

Dostupnosť: Skladom

Zápustné umývadlo "Daisy May" obohatí vašu kúpeľňu hravými farbami, ktoré vám spestria deň. Ručne maľovaná keramika, obohatená kvietkami vám pripomenie jednoduchosť krásy úžitkového umenia nielen mexických, ale i našich starých mám.


Rozmer: 45 x 36,5 cm (vonkajší rozmer)


Keramika nie je mrazuvzdorná.

Popis produktu

Zápustné umývadlo "Daisy May" vnesie do vašej kúpeľne nádych príjemných spomienok na detstvo a starých rodičov. Hravý motív veselých, farebných kvietkov vyčarí celej vašej rodine príjemnú náladu hneď z rána. Toto ručne maľované, keramické umývadlo je krásne svojou jednoduchosťou a nadčasovosťou. Ideálne sa hodí zapustiť napríklad do drevenej dosky na chalupe. Ak uvažujete aj nad vytvorením dizajnu z kachličiek na stene, máme pre vás keramický obklad v rovnakom dizajne, ktorý môžete doplniť jednofarbným obkladom "Blanco Mexicano".   

Všetky produkty v tomto dekore nájdete tu.

Umývadlo je vyrobené zo zmesového materiálu porcelánu a keramiky. Znesie bežnú kúpeľňovú záťaž. Možno ich vsadiť do drevenej alebo postavenej dosky, pultu či kúpeľňovej skrinky, pričom batéria môže byť podomietková alebo stojanová. Umývadlo je vybavené prepadom.

Vonkajší rozmer je 45 x 36,5 cm, vnútorný (bez okrajov) 38,5 x 29,5 cm.

K UMÝVADLU PONÚKAME AJ DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU

Doporučenie k montáži obkladov a umývadiel.

Dodatočné informácie

Váha 5 kg
Stav v externom sklade 0
Veľkosť Prázdne
Dlaždice Prázdne
Otvory Prázdne
Druh Nie
Štýl kvietkované
Motív ľudové, mexické
Farba biela