Kľúčom k originalite je odvaha. Aj preto sme sa rozhodli vytvoriť kuchyňu, ktorej stena nad pracovnou doskou kombinuje obklady so štyrmi rôznymi motívmi a tromi jednofarebnými druhmi obkladačiek. Aj takto si predstavujeme kuchyňu, ktorá vám dodá nielen chuť do jedla, ale aj do života.

Po vidiecky

Vizualizácia kuchyne v bielo-fialových odtieňoch predstavuje typický vidiecky štýl. Aby sme dosiahli jej jedineční vzhľad, nemuseli sme siahať po výrazných farbách. Vytvorili sme však mierny kontrast. Drevené skrinky v bielej farbe dopĺňajú rovnako rustikálne ručne vyrábané farebné obkladačky, ktoré majú svoju typickú patinu a práve vďaka nej sú dokonalé.

Ocenia ich najmä ľudia s láskou k handmade produktom. Vzruch a život vnášajú do priestoru práve ony. Robia to farbami a na prvý pohľad neskombinovateľnými vzormi. Na stene nad pracovnou doskou sme skombinovali jednofarebné Lila v jemnej fialkovej farbe, sivé Gris Deslavado a jednoduché biele obkladačky Blanco Mexicano. Na stene však najviac vynikajú modro-biele Golondrino s motívom vtáčika a tyrkysovo-modré Aguanieve. Farebný kontrast vytvárajú vzorovo bohatšie obkladačky Oly  s fialovými kvetinami a tmavšie Pavoreal Lila.

Kombinácia materiálov

Princípom vidieckeho štýlu je jednoduchosť. Aj preto je praktickými obkladačkami zdobená len stena nad kuchynskou linkou. Aby vynikla, môže byť zvýraznená LED osvetlením, ktoré zároveň plní praktickú funkciu. Priestor dopĺňa jednoduchá svetlá, drevená podlaha. Zvyšok interiéru už viac nepotrebuje. Rustikálnosť dreva dokonale splýva so zasneným keramickým dekorom v jemných fialových odtieňoch. Farebná škála je tak poskladaná z troch dominantných odtieňov – bielej, šedej a fialovej. Takýto interiér je prívetivý ku vkusu každého klienta. Dosahuje originalitu bez náznaku gýču.

Okótovaný priestor pre výpočet cenovej kalkulácie a predstavu o rozmere priestoru.

Cenová kalkulácia

 

Položka - Obklady 10,5 x 10,5 cm

       Množstvo


                     Cena

Jednofarebný obklad

Lila

   41 ks

                     59,04 €

Jednofarebný obklad

Gris deslavado

   36 ks

                      51,84 €

Jednofarebný obklad Blanco Puro

  91 ks

                      87,48 €

Dekorovaný obklad Golondrino

  20 ks

                      36,00 €

Dekorovaný obklad Aguanieve

  26 ks

                      46,80 €

Dekorovaný obklad

Oly

  21 ks

                       37,80 €

Dekorovaný obklad Pavoreal Lila

  20 ks

                      36,00 €

Celková suma

                    354,96 €

Vizualizácia: Jana Salusová

Text: La Lagartija


Máte záujem o podobnú vizualizáciu?

Telefón: 0910 791 961

Facebook: fb.com/lagartija.sk/ ,

Instagram: is.com/lagartija_sk