Blanco Mexicano, jednofarebný obklad

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Keramický obklad Blanco Mexicano  Jednofarebný obklad je vhodný do všetkých kombinácii s ďalšími farbami a dekormi a hodí sa tiež ku všetkým typom umývadiel.


Rozmer: 10,5 x10,5 cm.


Cena je za 1 kus zo 4 na obrázku. 1m2 = 90ks


Obklad nie je mrazuvzdorný.


Popis produktu

Jednofarebný interiérový keramický obklad Blanco Mexicano ma ľahkú bielu krémovú farbu, bez nádychu studených či teplých tónov. Aj preto patrí u našich zákazníkov k najobľúbenejším. Vďaka svojej neutralite výborne ladí s väčšinou našich umývadiel a dekorovaných obkladov.Jednoducho s ním vytvoríte pôsobivé samostatné celky aj nápadité obrazce v kombinácii s dekorovanými obkladmi.

V mozaike pôsobií obklad Blanco Mexicano ako stmeľujúci prvok – odľahčií ju a dodá jej celistvosť. Samostatne sa dá využiť na vyplnenie veľkej plochy. Pri tomto type využitia krásne vynikne povrchová štruktúra obkladu. Jej charakteristickou črtou sú drobné nepravidelnosti a odchýlky, nepatrné pokrútenia či jemná krakeláž povrchu, teda pavučinkové prasklinky. To všetko je pri prvom pohľade takmer neviditeľné. Na veľkej ploche sa však tieto "nedokonalosti" spoja a zmenia vaše kúpeľňové obklady na krásnu rustikálnu plastiku.

Pri kúpe jedného alebo viac metrov štvorcových zľava 20%.

Ďalšie produkty v jednofarebnom prevedení si môžete pozrieť vo výbere.

Viac o obkladoch sa dočítate TU.

V prípade ďaľších otázok si prečítajte naše FAQ.

Chcete vedieť viac? Pozrite si náš BLOG a inšpirujte sa VIZUALIZÁCIAMI alebo hotovými REALIZÁCIAMI

Dodatočné informácie

Váha 0.18 kg
Stav v externom sklade 4633
Farba biela
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie