Jednofarebný obklad Azul Mezclilla

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Jednofarebné keramické obklady Azul Mezclilla nebesky modrej farby vhodné nielen do kúpeľne. Dodávaný je v rozmeroch 10,5 x 10,5 cm, pričom 1m² = 90ks obkladov.

Popis produktu

Názov Azul Mezclilla znamená v preklade farba oblohy. Je to naozaj výstižné meno pre tieto svetlo-modré jednofarebné obklady trebárs do kúpeľne.

Sú vyrábané tzv. spôsobom „zmytia“. Pri ňom sa na obklady nanáša najprv biely podklad, na ktorý sa špachtľou nanesie modrý. Tým vzniká jedinečné prelínanie tónov oboch farieb.

Vo všeobecnosti vyvoláva modrá farba pokoj a uvoľnenie. Chladný tón tohto obkladu môžeme vyvážiť teplejšou farbou "Rosa" alebo oživiť dekormi "Oly", či "Rosario Azul"

Typickým znakom pre tieto keramické obklady je ich „nedokonalosť“. Keďže sú vyrábané ručne, každý kus je jedinečný. Každý má vlastné malé odchylky vo farebnosti alebo tvare. Tie nie sú pri bežnom pohľade viditeľné, no pri vyskladaní väčšej plochy krásne vyniknú. Namiesto nudnej jednoliatej farby vytvoria z vašej steny plastické umelecké dielo s jednoznačnými znakmi ručnej práce. 

Dodatočné informácie

Váha 0.15 kg
Stav v externom sklade 1290
Farba modrá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie