Amarillo Miel, jednofarebný obklad

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Jednofarebný obklad "Amarillo Miel" v teplom medovom odtieni. Vhodný aj na veľké plochy, ktorým dodá hĺbku, uzemnenie a útulnosť.


Rozmer: 10,5 x10,5 cm


Cena je za 1 kus zo 4 na obrázku. 1m2 = 90ks


Obklad nie je mrazuvzdorný. 


Popis produktu

Jednofarebný keramický obklad "Amarillo Miel" má zemitú medovú farbu, ktorá zútulní celý interiér. Je vhodný aj na relatívne veľké plochy. Medový odtieň hrá rôznymi odleskami a mramorovaným prelievaním rôznych odtieňov tmavšej pieskovozlatej farby. Na veľkých plochách vytvorí príjemnú uzemňujúcu hĺbku vďaka tomu, že farba nie je jednoliata. Vďaka svojej neutrálnej farbe sa vynikajúco kombinuje s kvetinkovými a ornamentálnymi bordúrami z našej ponuky.

Ručná výroba našich keramických obkladov zaisťuje ich výnimočnosť v podobe ich „nerovnakosti“. Každý kus obkladu takto získava jedinečné detaily – svoje vlastné miesta s odlišným lomom svetla, farbou či prehnutím. Práve tie tvoria nádhernú patinu ručnej výroby, ktorú priemyselne vyrábané keramické obklady nikdy nemôžu získať. Pri bežnom pohľade sú tieto rozdiely takmer neviditeľné. Pri pohľade na väčšiu plochu však zistíte, že práve tieto malé "nedokonalosti" menia obloženú stenu na naozaj plastické umelecké dielo.

Ďalšie produkty v jednofarebnom prevedení a súvisiace produkty môžete pozrieť vo výbere.

Viac o obkladoch sa dočítate TU.

V prípade ďaľších otázok si prečítajte naše FAQ.

Chcete vedieť viac? Pozrite si náš BLOG a inšpirujte sa VIZUALIZÁCIAMI alebo hotovými REALIZÁCIAMI

Dodatočné informácie

Váha 0.18 kg
Stav v externom sklade 2112
Farba žltá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie