Amarillo Arena, jednofarebný obklad

1,44 €

Dostupnosť: Skladom


Jednofarebný obklad "Amarillo Arena" v teplom odtieni mexickej žltej, pripomínajúcej horúci jemný piesok. Vhodný na presvetlenie tmavýších miestností. 


Rozmer: 10,5 x10,5 cm


Cena je za 1 kus zo 4 na obrázku. 1m2 = 90ks


Obklad nie je mrazuvzdorný. 


Popis produktu

Ručne vyrobený a glazovaný jednofarebný obklad Amarillo Arena v prevedení "mexická žltá” - je citrónovej farby, ktorá prežiari celý interiér. Je vhodný aj na relatívne veľké plochy. Teplejší odtieň žltej farby priestor rozjasní a dá mu jasnejšie kontúry. Tieto vlastnosti sa dajú výborne využiť v miestnostiach s menším množstvom svetla. Naviac sa vynikajúco kombinuje s našimi vzorovanými bordúrami a stredovými obkladmi.

Typickým znakom keramických obkladov je ich „nerovnakosť“. Vďaka ručnej výrobe má každý kus obkladu jedinečné detaily – svoje vlastné miesta s odlišným lomom svetla, farbou či prehnutím. Práve tie tvoria nádhernú patinu ručnej výroby, akú pri strojovo vyrábaných obkladoch nikdy nemôžete získať. Pri bežnom pohľade sú tieto rozdiely takmer neviditeľné. No ak sa pozriete na väčšiu plochu, uvedomíte si práve vďaka tým malým nedokonalostiam sa obložená stena mení na skutočne plastické umelecké dielo.

Ďalšie jednofarebné obklady a súvisiace produkty si môžete pozrieť vo výbere.

Viac o obkladoch sa dočítate TU.

V prípade ďaľších otázok si prečítajte naše FAQ.

Chcete vedieť viac? Pozrite si náš BLOG a inšpirujte sa VIZUALIZÁCIAMI alebo hotovými REALIZÁCIAMI

Dodatočné informácie

Váha 0.18 kg
Stav v externom sklade 2112
Farba žltá
Motív Nie
Druh Nie
Štýl Nie